23.01.2021 01:53

nov-ost.info – jûsu kompetentais partneris tulkojumiem

Vai jums ir vajadzīgi tulkojumi no krievu, poļu, čehu, slovāku, lietuviešu, igauņu vai latviešu valodas uz vācu valodu? Pie nov-ost.info jūs atradīsiet kompetentu partneri jūsu tulkojumu uzdevumiem neatkarīgi no tā, vai tas ir preses paziņojums, konkursa materiāls, informācija par produktiem vai uzņēmuma prezentācija.

Sazinieties ar mums, un mēs jums sagatavosim individuālu piedāvājumu atkarībā no jūsu uzdevuma apjoma, sarežģītības un steidzamības pakāpes. Vai jums ir vajadzīgs tulkojums no vācu valodas uz kādu Centrālās vai Austrumeiropas valsts valodu?

Varbūt jums nepieciešams tulkojums no kādas Centrālās vai Austrumeiropas valsts valodas uz vācu valodu? nov-ost.info jums labprāt palīdzēs ar kompetentu partneru starpniecību no mūsu dzimtās valodas tulkotāju tīkliem no šīm valstīm. Pieprasījumus iesniedziet, lūdzu, uz adresi:

Igauņu, latviešu (zvērināts), lietuviešu:
Dr. Berthold Forssman: forssman(-ät-)nov-ost.info

Latviešu, poļu, krievu:
Sven Otto: otto(-ät-)nov-ost.info

Čehu, slovāku, poļu, krievu:
Torsten Stein: stein(-ät-)nov-ost.info


Jūsu organizācija vai uzņēmums vēlētos uzsākt darbību vācu valodas telpā? Piedāvājiet jūsu interneta lapas apmeklētājiem profesionālu vācu valodas versiju un izstrādājiet preses paziņojumus vācu valodā! nov-ost.info ir jūsu labākais partneris tulkojumiem no jūsu dzimtās valodas uz vācu valodu un otrādi!
Wirtschaftsnews aus 29 Ländern. Für Investoren, Einkäufer und Exporteure. Aktuell, kompakt, individuell konfigurierbar. Wirtschaftsnews aus MOE
Anmelden
X


Zugangsdaten vergessen?
Abo bestellen
X