23.01.2021 02:55

nov-ost.info - Teie asjatundlik partner tõlgete jaoks

Vajate tõlget saksa keelde vene, poola, tšehhi, slovaki, leedu, läti või eesti keelest? nov-ost.info on Teie asjatundlik partner iga tõlke jaoks – olgu see pressiteade, konkursspakkumine, tooteinfo või ettevõtte presentatsioon. Võtke meiega ühendust ja teeme Teile individuaalse pakkumise sõltuvalt ülesande mahust, raskusest ja kiirusest.

Teil on vaja tõlget saksa keelest mõnda kesk- või idaeuroopa keelde? Või tõlget saksa keelde ülalpool mittenimetatud kesk- või idaeuroopa keelest? nov-ost.info aitab Teid hea meelega asjatundliku partneri leidmisel meie erinevate riikide emakeelsete tõlkijate võrgustikust. Pöörduge palun antud meiliaadressile:

Eesti, läti ja leedu keel:
Dr. Berthold Forssman: forssman(-ät-)nov-ost.info

Tšehhi, slovaki, poola ja vene keel:
Torsten Stein: stein(-ät-)nov-ost.info

Läti, poola ja vene keel:
Sven Otto: otto(-ät-)nov-ost.info

Soovite olla saksakeelses kultuuriruumis oma ettevõtte või organisatsiooniga paremini nähtav? Pakkuge siis oma kodulehekülje külalistele ka saksakeelset informatsiooni ja avaldage pressiteadetest saksakeelsed versioonid! nov-ost.info on Teie tõlkepartner, kes tagab kvaliteettõlked tänu oma emakeelsetele saksa keele tõlkijatele.
Wirtschaftsnews aus 29 Ländern. Für Investoren, Einkäufer und Exporteure. Aktuell, kompakt, individuell konfigurierbar. Wirtschaftsnews aus MOE
Anmelden
X


Zugangsdaten vergessen?
Abo bestellen
X