23.01.2021 02:26

nov-ost.info – Váš kompetentní partner pro překlad a tlumočení

Potřebujete překlad z češtiny do němčiny a naopak? nov-ost.info je Vaším kompetentním partnerem pro zhotovení profesionalního překladu, nehledě na to, jestli si přejete překlad tiskové zprávy, dokumentů pro výběrové řízení, produktových a technických informací nebo firemní prezentace. Je Váš text ve slovenštině? Není problém, překladáme ho také anebo Vám poskytneme překlad z němčiny do slovenštiny.

Je Vaše firma zaměřena na německý, rakouský nebo švycárský trh? V tom případě by Váš záměr efektivně podpořila profesionální německá verze internetové prezentace Vaší firmy. nov-ost.info poskytuje kvalitní překlad webových stránek do němčiny německými rodilými mluvčími. Kvalitní překlad do jazyka vaších klientů a partnerů Vám umožní lepší prezentaci Vaších služeb.

Zkontaktujte nás a rádi Vám poskytneme vhodnou nabídku závislou na obsahu, obtížnosti a naléhavosti Vaší zakázky.

nov-ost.info Vám nabídne překlady do němčiny z následujících jazyků:

čeština, slovenščina, polština, ruština:
Torsten Stein: stein(-ät-)nov-ost.info

estonština, litevština, lotyšština:
Dr. Berthold Forssman: forssman(-ät-)nov-ost.info

polština, ruština, lotyšština
Sven Otto: otto(-ät-)nov-ost.info

švédština, dánština, norština:
Dr. Berthold Forssman: forssman(-ät-)nov-ost.info
Torsten Stein: stein(-ät-)nov-ost.info

Pokud si budete přat překlad z nějakého jiného východoevropského jazyka do němčiny nebo opačně, zprostředkujeme Vám spolupráci se zkušeným překladatelem. Jedná se vesměs o rodilé mluvčí z dotyčných zemí. Obraťte se prosím na adresu: service(-ät-)nov-ost.info.
Wirtschaftsnews aus 29 Ländern. Für Investoren, Einkäufer und Exporteure. Aktuell, kompakt, individuell konfigurierbar. Wirtschaftsnews aus MOE
Anmelden
X


Zugangsdaten vergessen?
Abo bestellen
X